Brahmastra JugJugg Jeeyo'nun Yayınlanmasına Mı Eklendi?

2022'nin merakla beklenen filmlerinden Brahmastra'nın nihayet fragmanı yayınlandı. Beklendiği gibi, filmin görsel efektleri ve ölçeği bir konuşma noktası haline geldi. Birçoğu, bu fragman cep telefonu ve dizüstü bilgisayar ekranlarında bu kadar çarpıcı görünüyorsa, deneyimin tüm ihtişamıyla büyük ekranda görülecek başka bir şey olacağını merak ediyor. Ve iyi haber şu ki, çok yakında izleyiciler bunu yapma şansına sahip olacak. Gerçekten etkileyici görüntüler mevcut ama yine de pek çekici bulamıyorum şu filmi.
Bollywood Hungama, Brahmastra'nın fragmanına JugJugg Jeeyo'nun yayınlanmasına eklendiğini öğrendi. Bir kaynak Bollywood Hungama'ya şunları söyledi: "Brahmastra, aynı zamanda JugJugg Jeeyo'nun da yapımcıları olan Dharma Productions tarafından üretildi. JugJugg Jeeyo, 24 Haziran Cuma günü yayınlanacak. Bu nedenle, yapımcılar, izleyicilerin efektlerden ve ihtişamdan çok daha iyi bir şekilde yararlanabilmeleri için Brahmastra'nın fragmanının JugJugg Jeeyo'nun yayınlandığı zamana dahil edilmesinin uygun olacağını düşündüler.'' Ben öyle anladım diyebilirim. 
Kaynak ayrıca, "Brahmastra'nın fragmanının 15 Haziran'da vizyona gireceği açıklandığından beri, JugJugg Jeeyo ile birlikte sinemalarda gösterileceğine dair sergi çevrelerinde şimdiden söylentiler vardı. Sonuçta, bu her zaman böyleydi. Örneğin, Samrat Prithviraj'ın fragmanı Jayeshbhai Jordaar'ın yayınlanmasından dört gün önce yayınlandı ve her iki film de Yash Raj Films tarafından desteklendi. Benzer şekilde, JugJugg Jeeyo'yu izlemek için dışarı çıkmaya cesaret edenlerin Brahmastra'nın fragmanından ek bir muamele görecekleri netleşti."
Brahmastra, gerçek hayattaki evli çift Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt'ın yanı sıra Amitabh Bachchan, Mouni Roy ve Nagarjuna'nın başrol oynadığı VFX ağırlıklı bir film. Ayan Mukerji'nin yönettiği film 9 Eylül'de sinemalarda olacak.