Bu Sefer Aditya Roy Kapur'un Da Filminin Adı Değiştirildi

Aditya Roy Kapur, London Dreams (2009), Action Replayy (2010) ve Guzaarish (2010) gibi filmlerde yardımcı roller oynayarak çıkış yaptı. Kariyeri Aashiqui 2 (2013) ile yükselişe geçti. Bundan sonra, onu birkaç yoğun ve romantik rol oynadığı filmler takip etti. 2020'de, Malang'da çalıştı. Ve şimdi, yakında çıkacak olan filmi OM: The Battle Within'de, tüm görkemiyle bir aksiyon karakteri sunuluyor.
Bollywood Hungama, OM: The Battle Within'in yapımcılarının filmin adını değiştirmeye karar verdiğini öğrendi. Film şimdi Rashtra Kavach OM olarak adlandırılıyor. Bir kaynak Bollywood Hungama'ya şunları söyledi: ''Görünüşe göre film, isim hakları konusunda sorun yaşıyor. Bu nedenle, yapımcılar başlığı değiştirmenin daha iyi olduğunu düşündüler. Adını Rashtra Kavach OM olarak değiştirmeye karar verdiler.''
Kaynak şöyle devam etti: "Filmin fragmanı yayınlandı. Yapımcılar artık filmin adını YouTube'da altyazı ve açıklamada ve ayrıca fragmanın yayınlandığı sosyal medya sitelerinde yeniden adlandıracaklar. Ayrıca bundan sonra vizyona girecek olan filmin tüm tanıtım materyalleri filmin yeni adını taşıyacak. Yapımcıların vizyona girmesine yaklaşık iki buçuk hafta var, bu da filmin adının artık Rashtra Kavach OM olduğunu herkese duyurmak için fazlasıyla yeterli.''
Son zamanlarda Akshay Kumar'ın Laxmii (2020) ve Samrat Prithviraj (2022) adlı filmlerinin isimleri de vizyona girmeden siyasi sebeplerden dolayı değişmek zorunda kalmıştı.
Rashtra Kavach OM, Aditya Roy Kapur ile birlikte Sanjana Sanghi, Jackie Shroff, Ashutosh Rana, Prachi Shah ve Prakash Raj'a da yer veriyor. Ahmed Khan, Shaira Khan ve Zee Studios tarafından üretiliyor. Kapil Verma'nın yönettiği aksiyon dolu film 1 Temmuz'da sinemalarda olacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?