Deepika Padukone'un Da Brahmastra'da Rolü Mü Var?

Brahmastra, yaklaşık 5 yıldır yapım aşamasında olduğu ve vizyon tarihi de birçok kez ertelendiği için şu anda yılın en çok beklenen filmlerinden biri. Karan Johar, SS Rajamouli ile birlikte filmin tanıtımları ile uğraşıyor ve ekibin kapsamlı bir pazarlama planladığı söyleniyor. Chiranjeevi'den sonra, şimdi son raporlar Ranbir Kapoor'un önemli bir rol oynayacak olan önceki kadın ortak yıldızlarından biriyle yeniden bir araya geleceğini gösteriyor.
Ayan Mukerji'nin yönettiği film, bir fantezi macera filmi olarak lanse ediliyor ve aynı zamanda Amitabh Bachchan, Alia Bhatt, Mouni Roy ve Nagarjuna Akkineni de kilit rollerde. Film, Astraverse adlı kendi sinema evreninin bir parçası olarak planlanmış bir üçlemenin ilk filmi olarak hizmet etmeyi amaçlıyor.
Brahmastra son zamanlarda çok ses getiriyor ve yapımcılar yarın 15 Haziran'da yayınlanacak fragman için hazırlanıyorlar. Şimdi, Bollywood Life'ın en son raporu, yapımcıların Deepika Padukone'u iple çektiğini gösteriyor. Aktris, Yeh Jawaani hai Deewani'nin ardından özel bir rol için Ranbir Kapoor ve Ayan Mukerji ile yeniden bir araya gelecek.
Brahmastra'ya yakın bir kaynak, Deepika Padukone'un filmin sonunda veya jeneriğin ortasında küçük bir rolde oynayacağını ortaya koyuyor. Ayrıca Ranbir Kapoor'un başrolünde oynadığı rolün 2. bölüm ile güçlü bir bağlantısı olacağı söyleniyor. Devam filminde önemli bir rolü olup olmayacağı belli olmasa da, bu haber bizleri heyecanlandırdı elbette.
Variety ile daha önceki bir konuşmasında Ranbir, film hakkında konuştu ve ''Brahmastra, Hint kültüründe köklü bir geçmişe sahip ve Ayan'ın Astraverse ile yapmaya çalıştığı kendi Marvel'imizi yaratma fırsatımız oldu. Kendi kültürünüzde, özgün bir şekilde, gerçek bir biçimde yapılmış herhangi bir film, herhangi bir iyi ilgi çekici hikaye, geniş bir izleyici kitlesine ulaşacaktır.''
Ayan Mukerji yönetmenliğindeki film 9 Eylül 2022'de yayınlanacak ve beş dilde yayınlanacak - Hintçe, Tamilce, Telugu dili, Malayalamca ve Kannadaca. Deepika Padukone dışında, filmin Shah Rukh Khan'ın da küçük bir rolde olduğu söyleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?