Evli Çiftin Filmlerdeki Yakın Sahneler Hakkındaki Görüşleri Neler?

Saif Ali Khan ve Kareena Kapoor Khan, Bollywood'daki en başarılı ve etkili çiftlerden biri. Bugün, hayranlarının sevgiyle çağırdığı gibi Saifeena'nın, ekrandaki birbirlerinin mahrem sahnelerine karşı güvensiz ve sahiplenici olmaya başladıkları zamana bir geri dönüş getiriyoruz. 
2010'da Saifeena, Karan Johar'ın 'Koffee With Karan' adlı programında yer aldı ve sunucu, Karan dışında kimsenin yapamayacağı pek çok soru sordu. Ev sahibi, aktrisin yakın bir arkadaşı aynı zamanda ve genellikle programındaki her şey hakkında bariz bir şekilde sorular sorar.
Aynı bölümde Karan, Saif Ali Khan ve Kareena Kapoor Khan'a çiftin filmlerdeki aşk sahneleri konusunda kendilerini güvensiz veya sahiplenici hissedip hissetmediklerini sordu. Kareena buna razı olsa da, Saif karısıyla aynı cevabı vermedi.
Aktris Karan Johar'a, "Hayır, çok açık bir ilişkimiz var - Love Aaj Kal'daki o öpüşme sahnesini ya da ben Kambhakt Ishq'i yaptığımda bile konuştuk, bu filmde olanın bu olduğu konusunda onu uyarmıştım, ve 'Bu senin işin' dedi. Ama ondan sonra konuştuk ve yapmamaya karar verdik… çünkü tabii ki bu seni güvensiz ve sinirli hissettiriyor.'' 
İkisi artık beyaz perdede benzer sahneleri yapmamaya karar verse de Kareena 2016'da 'Ki & Ka'da Arjun Kapoor ile öpüşmüştü.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?