Filmin Gösterim Tarihi Diwali İçin Mi Ertelendi?

Ajay Devgn ve Sidharth Malhotra, Thank God filminde ilk kez bir araya gelmeye hazırlanıyorlar. Her iki oyuncuyla da birkaç filmde birlikte çalışan Rakul Preet Singh'in de yer aldığı filmde, şimdi filmin yeni bir vizyon tarihi olduğunu duyuyoruz. Daha önce filmin bu yıl 29 Temmuz'da vizyona gireceği bildirilmişti, şimdi ise Diwali için tarihin ertelendiğini öğrendik.
Ajay Devgn, Sidharth Malhotra ve Rakul Preet Singh'in başrollerini paylaştığı, çok beklenen film Thank God, bir yaşam draması. Canlandırıcı ve ilişkilendirilebilir bir hikaye gibi görünüyor. Bu Indra Kumar yönetmenliği sadece güldürmekle kalmayacak, aynı zamanda güzel bir mesaj iletecek. Filmin tamamı Diwali 2022'yi piyasaya sürmeye hazır. T-Series prodüksiyon evi de bunu Twitter'da da doğruladı. İşte, tweet'e bir göz atın:
Daha önceki bir raporda, Thank God filminin pandemi ve daha sonra artan Omicron vakaları nedeniyle etkilendiği belirtilmişti. Bollywood Hungama tarafından yayınlanan bir makalede, bir kaynaktan yapımcıların filmin çekimlerini tamamlamış oldukları ve post prodüksiyon sürecine odaklanmaya istekli oldukları doğrulandı.
Bhushan Kumar, Indra Kumar ve Ashok Thakeria tarafından üretilen bu film, bu yıl Diwali'yi aydınlatmaya hazır. Indra Kumar'ın yönettiği bir T-Series Films & Maruti International yapımı olan film, Bhushan Kumar, Krishan Kumar, Ashok Thakeria, Sunir Kheterpal, Deepak Mukut, Anand Pandit ve Markand Adhikari ve Yash Shah tarafından ortak yapım.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?