Fragmanın Ardından John Abraham'a Disha Patani ile Olan Uyumu Soruluyor

Ek Villain Returns'ün fragmanı, John Abraham, Arjun Kapoor, Disha Patani ve Tara Sutaria'yı içeren tüm oyuncu kadrosunun ortasında bugün büyük bir tantana ile piyasaya sürüldü. Filme gelince, kötü adamların dünyasına bu kısa bakış, katmanlı karakterleri ve güç dolu aksiyonu sergiledi. Bunun yanı sıra, çiftlerin birbirleri ile olan kimyasına da bir göz atmamızı sağladı. Fragman lansmanı sırasında, John Abraham'a sorulan sorulardan biri, eski kız arkadaşı Bipasha Basu ile olan kimyası ile Disha Patani ile kimyası arasındaki karşılaştırmaydı.
John Abraham'ın Disha Patani ile kimyasının sorulduğu Ek Villain Returns'ün fragmanının yayınlanmasının ardından bir basın toplantısı düzenlendi. Jism gibi filmlerine atıfta bulunarak Bipasha Basu ile olan kimyası karşılaştırıldığında, ''Geçmişte birlikte çalıştığım bazı oyuncular olduğunu düşünüyorum, onlarla kimyam güzeldi. Bence Disha ile kesinlikle harikaydı. Ve bunu filmde göreceksiniz. Birlikte uyumlu olan çok az insan var, onları ekranda gördüğünüzde onlara bakıyorsunuz ve 'gerçekten bu işe yarıyor' diyorsunuz. Disha ile bunu hissettik. Gerçekten çok güzel ve özeldi.'' diyor.
Ek Villain Returns ayrıca Arjun Kapoor ve Tara Sutaria'yı ilk kez ekran çifti olarak gösterecek. Mohit Suri'nin yönettiği, Riteish Deshmukh, Sidharth Malhotra, Shraddha Kapoor'un başrol oynadığı bir devam filmi olmasına rağmen, olay örgüsü ve karakterler öncekinden farklı. Yapımcılığını Ekta Kapoor ve Bhushan Kumar'ın üstlendiği aksiyon gerilim filmi, 29 Temmuz'da büyük ekranlara gelecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?