İkili Hakkındaki Asılsız Söylentiye Aditya Roy Kapur Yorumu

Aditya Roy Kapur, şüphesiz şu anda Bollywood endüstrisindeki müzmin bekarlardan biridir. 36 yaşındaki yakışıklı görünümü ve ideal fiziği nedeniyle özellikle kızlar arasında sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi ediniyor. Bugünkü haberimizde Katrina Kaif ile olan bir olayını paylaşıyoruz.
Katrina'nın Ranbir Kapoor ile çirkin bir şekilde ayrılmasının ardından Aditya'nın, ağlayacağı omuz haline geldiği sosyal medyada dolaştırıldı. Ancak bu söylentilerin aslı yoktu ve kesinlikle asılsızdı.
Aditya Roy Kapur, Times Of India ile yaptığı bir konuşmada Katrina Kaif ile olan çıkma söylentileri konusunda konuştu ve "Bazen bir arkadaşınızla akşam yemeğine gidersiniz ve işler orantısız hale gelir - bu çok saçma. Onunla (Katrina) bağlantınız olmadan bir arkadaşınızın evine gidemezsiniz. Bu yüzden fazla düşünmek ve insanlarla etkileşimi durdurmak istemiyorum. Bir süre sonra, sonuçları hakkında endişelenmeyi bırakır ve insanların kendi varsayımlarını yapmasına izin verirsiniz. Buna da zamanla alışırsın; yoksa kimseyle konuşamazsın." Cidden. Yemeğe gitti diye de böyle bir söylenti atmazsınız ortaya.
Aditya Roy Kapur, röportaj sırasında bekarlığı ima edip etmediğini sorduğunda, hayatının o döneminde bir ilişki aramadığını açıklamış ve ''Şu anda o bölgede değilim.'' demişti.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?