İlk Hangi Filmi İzleyeceklerine Dair Anket Düzenlendi ve İşte Sonuçlar

11 Ağustos 2022'ye gelindiğinde, izleyiciler iki mega film ile seçim yapmakta zorlanacaklar. Biliyorsunuz ki Raksha Bandhan ve Laal Singh Chaddha'nın ekranlara gelmesi planlanıyor. İlkinin yüksek duygusallık içerdiği ve başrolde Akshay Kumar'ın yer aldığı söylenirken, Aamir Khan'ın oynadığı ikinci film, Tom Hanks'in başrol oyuncusu olduğu Forrest Gump'ın resmi bir uyarlaması. Ama sonunda hangi filmin alacağı ikisinden soru. Seyircinin zihniyeti ve düşüncesinin daha net bir resmini elde etmek için Bollywood Hungama, Twitter'da kullanıcılara, 11 Ağustos'ta bu iki filmden hangisini ilk izleyeceklerini soran bir anket düzenledi.

Sonuçlar geldi ve Akshay Kumar'ın başrol oyuncusu Raksha Bandha zirveye çıktı. 39.870 katılımcının şaşırtıcı bir şekilde %48'i Zee yapımı Raksha Bandhan'a oy verdi, %31'i Aamir Khan'ın Laal Singh Chaddha'sını tercih ederken, %21'i her iki filmi de izlemekle ilgilenmediğini iddia etti.
Sonuç olarak, her iki filmde de, 11 Ağustos Perşembe ve 15 Ağustos Pazartesi gününe denk gelen Rakshabandhan ve Bağımsızlık Günü ile beş günlük uzun bir haftasonunun keyfini çıkarırken, iki mega vizyondan her birinin büyük yapma şansı var. Bununla birlikte, nihai sonuç, bu noktada herhangi birinin tahmini olsa da, anket sonuçları, Akshay Kumar'ın başrol oyuncusu Raksha Bandhan'ın ilk liderliği aldığını açıkça gösteriyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?