Ishq Vishq Filminin İkincisi Yepyeni Kadroyla Karşınızda!

Shahid Kapoor ve Amrita Rao'nun 2003 filmi Ishq Vishq büyük bir film olmaya devam etti. Ken Ghosh'un yönettiği film, Ramesh Taurani'nin Tips Industries tarafından desteklendi. Film Shahid'in ilk çıkışını işaret ederken, Amrita'nın başroldeki ikinci filmiydi ve filmin başarısı her iki oyuncuyu da Hint film endüstrisine dahil etti. Şimdi, yaklaşık yirmi yıl sonra, Ramesh Taurani filmin yeni bir oyuncu kadrosuyla ikinci bir bölümünü duyurdu.

Üniversite romantizminin ikinci bölümü olan Ishq Vishq Rebound, Rohit Saraf, Pashmina Roshan, Jibraan Khan ve Naila Grewal'a yer verecek. Çağdaş zaman çizelgesine uyacak şekilde yenilenen hikaye, Y kuşağı ve Gen-Z kuşağı ilişkilerine modern ve ilişkilendirilebilir bir bakış sunuyor.
Rohit Saraf, Dear Zindagi, The Sky Is Pink ve Ludo gibi filmlerle tanınıyor ve aynı zamanda Netflix dizisi Mismatched'da da başroldeydi. Hrithik Roshan'ın yeğeni Pashmina Roshan, filmle ilk çıkışını yapacak. Bu arada Naila, Thappad, Bareilly Ki Barfi ve Tamasha gibi filmlerle tanınır. Bu arada Jibraan, Kabhi Khusi Kabhi Gham'da çocuk oyuncu olarak görüldü.
İlk filminin haberini paylaşan Pashmina, "Yıllarca süren sıkı çalışma,sonunda meyve veriyor gibi geliyor. Ekrandaki ilk deneyimimi size sunmaktan son derece heyecanlı, gergin ve mutluyum: İlişkiler bulunabileceği zaman uygulamalarda ve bir sohbette kaybolduktan sonra, sevginin bir yükseltmeye ihtiyacı olduğunu bilirsiniz. ISHQ VISHK REBOUND. Devam etme zamanı."
Ishq Vishq'e gelince, 2003 yapımı film çocukluktan beri arkadaş olan Rajiv (Kapoor) ve Payal (Rao) hakkında. Payal, Rajiv'e aşık iken, Rajiv'in duygularına dönmesi biraz zaman alır. Film başarılı oldu ve hem Kapoor'un hem de Rao'nun kariyerini başlattı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?