Jee Le Zaraa Ertelenecek Gibi Görünüyor!

Excel Entertainment ve Tiger Baby Films'ten Farhan Akhtar ve Riteish Sidhwani, bir film için en iyi üç aktrisi bir araya getiriyor. Jee Le Zaraa adlı filmde Priyanka Chopra Jonas, Alia Bhatt ve Katrina Kaif rol alıyor. Ayrıca Akhtar'ın yönetmen olarak geri dönüşünü işaret ediyor. Ancak film ertelenebilir gibi görünüyor. Nedense bu filme dair çok güzel umutlar besliyorum!

Günlük olarak yayınlanan bir rapora göre, yapımcılar üç aktrisin hepsinin uygun olduğu tarihleri bir türlü ayarlayamıyor. Alia Bhatt şu anda İngiltere'de, Gal Gadot ve Jamie Dornan'la birlikte rol aldığı Hollywood'daki ilk filmi Heart Of Stone için çekim yapıyor. Bu arada Katrina Kaif, Merry Christmas çekimleriyle meşgul ve ayrıca Phone Bhoot ve Tiger 3'te rol almaya hazırlanıyor. Priyanka Chopra Jonas ise Russo Brothers' Citadel ile meşgul.
Hollywood çekimlerinin ardından Alia Bhatt, Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'ye devam etmek için Hindistan'a dönecek. Film Eylül 2022'de vizyona girmeyebilir ve tüm denklik tarihleri ayarlandıktan sonra 2023'e itilecek gibi görünüyor.
Zoya Akhtar, Farhan Akhtar ve Reema Kagti tarafından yazılan filmin yapımcılığını Reema Kagti, Zoya Akhtar, Ritesh Sidhwani ve Farhan Akhtar'ın üstleniyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?