Karan Johar'ın Verdiği Partide En Az 50 Kişiye Virüs Mü Bulaştı?

Daha geçen ay 25 Mayıs'ta film yapımcısı Karan Johar, 50. yaş gününü kutlamak için bir doğum günü partisine ev sahipliği yaptı. 'Black & Bling' temasıyla gece, sektörden pek çok ünlünün katılımıyla ışıltılı bir partiye dönüştü. Aslında, Andheri'deki Yash Raj Studios'ta düzenlenen partide Ananya Panday ve Janhvi Kapoor'un genç nesilden Vicky Kaushal'a ve Malaika Arora, Tabu, Twinkle Khanna, Sonali Bendre, Madhuri Dixit, Raveena Tandon gibi sektör oyuncularına kadar Bollywood ünlüleri görüldü. Juhi Chawla da bu isimlere dahildi.
Tabii bu kadarla kalmadı; Kareena Kapoor Khan ile birlikte sektörün dört Khanı Salman Khan, Shah Rukh Khan, Aamir Khan ve Saif Ali Khan da oradaydı. Şimdi, gösterişli gösterişli eğlenceden sadece bir hafta sonra, pek çok katılımcının başına istenmeyen bir şey geldiğini duyuyoruz. Rakamlar kesin olmasa da, Karan Johar'ın 25 Mayıs'taki doğum günü partisine katılan misafirlerinin en az 50 ila 55'inin Covid virüsüne yakalandığı ortaya çıktı.
Virüse yakalananların listesi bilinmemekle birlikte, listede birkaç üst düzey Bollywood oyuncusunun yer aldığı öğrenildi. Bilinen bir kaynak, "Karan'ın Bollywood film endüstrisinden birkaç yakın arkadaşı partiden sonra Covid bulaştı, ancak testlerinin pozitif çıktığını açıklamadılar. Aslında Karan Johar'ın partisinde olmayan Kartik Aaryan'ın da Covid testi pozitif çıktı, partide bulunan ve Kartik'in filmini birlikte tanıttığı kadın kahramanlarından birinden virüs kaptı." dedi. Ay...neyse. Atlatırlar umarım.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?