Kartik Aaryan Gereken Cevabı Verdi!

Beş hafta önce Anees Bazmee'nin yönettiği Bhool Bhulaiyaa 2 vizyona girdi. Başrolünde Kartik Aaryan'ın yer aldığı, iyi bir başlangıç yapan film, haftalar geçtikçe iş hacminin kat kat arttığını gördü. Aslında, Kiara Advani'nin de olduğu Bhushan Kumar - Murad Khetani yapımları girişimi oldukça iyi gidiyor ve 100-150 crore Rs'yi geçmeyi başardı. Şimdi, beşinci haftanın kapanışında, filmin işi yavaşladı, ancak yine de 200 crore Rs'ye yaklaşıyor. Bu akılalmaz bir rakam arkadaşlar. Kartik başarısıyla herkese gereken yanıtı vermiş oldu, fikrimce.
Bhool Bhulaiyaa 2 gişe penceresine hükmederken, Kartik Aaryan'ın gişedeki son beş projesine bakıldığında göze çarpan şey, oyuncunun oldukça iyi iş çıkardığı gerçeğidir. Aslında, son beş film arasında Kartik, 183.81 crore toplayan Bhool Bhulaiyaa 2 biçiminde bir gişe rekorları kıran filmden keyif aldı. 108.95 crore Rs'de çekilen Sonu Ke Titu Ki Sweety (2018) şeklinde bir süper çekim. 86.89 crore ile Pati Patni Aur Woh (2019) ve 94.75'lik Luka Chuppi (2019) ile iki çekim mevcut. Kartik'in son beş sürümü arasında gişedeki tek düşük performans, 34.99 crore Rs'de çekilen 2020 filmi Love Aaj Kal oldu.
Beş filmden dördünün gişede efsane iş yapmasıyla Kartik Aaryan, en güvenilir genç yıldızlardan biri olarak hızla ortaya çıktı. İleriye dönük olarak, şu anda Bhool Bhulaiyaa 2'nin başarısının zirvesinde olan aktörün önü birden fazla projeyle dolu: Shehzada, Captain India, Freddy ve Satyanarayan Ki Katha.
Sana helal olsun Kartik!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?