Katrina Kaif Alia Bhatt'ın Bu Rolünü Oynamayı İstermiş

Bollywood'un güzellerinden Katrina Kaif, Salman Khan ile yakında çıkacak olan Tiger 3 filmiyle beyaz perdeye geri dönmeye hazır. Kaif, çok yetenekli ve güvenilir bir aktris ve Ajab Prem Ki Gazab Kahani, Race, New York, Tiger ve daha pek çok filmdeki rolüyle dünya çapında kalpler kazandı.
Katrina, diğer Bollywood üyeleriyle, özellikle Ranbir Kapoor'un eşi Alia Bhatt ile iyi bir bağ paylaşıyor. Kat'ın bir zamanlar Alia'nın ünlü rollerinden birine gözünü diktiğini biliyor muydunuz? 
Yani, daha fazla şüpheye mahal vermeden, Zoya Akhtar'ın 2019'da vizyona giren Gully Boy filminde Katrina Kaif'in ipini çektiği rol Alia Bhatt'ın karakteri Sakina idi. Daha önce Zoom ile yaptığı bir röportajda, Katrina'ya oynamayı seveceği ve kendisine teklif edilmesini istediği bir karakterin adını vermesi istendiğinde anında yanıtladı, ''Alia'nın Gully Boy'daki rolünü beğendim. Çok eğlenceliydi. Çok eğlenceli olacak gibi görünüyordu."
Röportajın devamında Katrina Kaif, Gully Boy'da Alia Bhatt'ın Sakina'sını övmekten kendini alamadı. Ayrıca, Alia'nın filmdeki rolüne olan sevgisini ifade etmek için Instagram hesabına da götürmüştü. Şöyle yazdı, ''Ekranı aydınlatıyorsun. Seni anlatmak için kelimeler yetersiz kalıyor."
Gerçekten, Katrina da bence güzel bir şekilde üstesinden gelirdi bu rolün. Ama her zaman derim: olanda hayır vardır. :)

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?