Katrina Kaif'in Kaba Davranışına Ranbir Kapoor Hareketi

Katrina Kaif, bugün Bollywood'un en sevilen aktrislerinden biri. İlk çıkışını, ticari ve kritik bir başarısızlık olan Boom (2003) ile yaptı. Ama zirvede olmak ve bugün olduğu yerde bulunmak için gerçekten çok çalıştı. Ancak aktrisin hayranlarına kaba davranmakla suçlandığı birçok örnek oldu ve bunlardan birinde Ranbir Kapoor da yer almış. 
Kat'in bir hostesle çatıştığı iddia edildiği zamanı, herkes kötü şöhretli uçak olayını biliyor. Uçuş görevlisi, emniyet kemerini takmadığı için onu uyandırdı ve oyuncu, zavallı personele karşı ona dokunmaları nedeniyle ters tavır takındı.
Ancak ortaya çıkan başka bir olay var gibi görünüyor. Bir Quora kullanıcısı, arkadaşlarının Katrina Kaif ve Ranbir Kapoor ile bir alışveriş merkezinde buluşma deneyimlerini paylaştı. Bildirildiğine göre Phone Bhoot aktrisinin hayranıydılar, ancak onları eğlendirecek havasında değildi.
Kullanıcı, Quora hakkındaki deneyimlerini şöyle yazdı: "Bir arkadaşım onunla ve Ranbir'le Amsterdam'ın eteklerinde bir alışveriş merkezinde tanıştı. O zamanlar büyük bir Katrina hayranıydı. Çok heyecanlandı, ikisini de selamladı ve Katrina ile bir selfie istedi. Katrina, 'Merhaba, ben büyük bir hayranıyım'a yanıt olarak ona bir bakış atmakla kalmadı, bir resmin çekilmesini de reddetti. Ranbir arkadaşıma kız arkadaşının kaba davranışından utanmış gibi görünen bir selfie teklif etti. Arkadaşım ayrılmadan önce Kaif de ona imza vermeyi reddetti.'' İnsanlık hali mi diyelim, ne diyelim?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?