Kiara Advani Partnerinde Aradığı Özellikleri Sıralıyor

Son filmi Bhool Bhuliayaa 2'nin başarısının tadını çıkaran Kiara Advani, artık gayet ünlü. Oyuncu, son zamanların en başarılı kadın oyuncularından biri olmasının yanı sıra, moda seçimleriyle de sık sık dikkatleri üzerine çekiyor. Kartik Aaryan ile BB 2'den sonra, oyuncu şimdi yakında çıkacak filmi JugJugg Jeeyo'nun vizyona girmesi için hazırlanıyor. Kiara ve Varun Dhawan'ın manşetinde yer alan filmin başrollerinde Neetu Kapoor, Anil Kapoor, Prajakta Koli ve Maniesh Paul da yer alıyor.
Good Newwz oyuncusu son röportajında, partnerinde aradığı şeyin altını çizdi. Kiara, Cosmopolitan India'ya şunları söyledi: "Sevildiğimi, görüldüğümü ve duyulduğumu hissettiren ve beni hafife almayan birini isterim." Sidharth'ın bunu dinliyor olup olmadığını merak ediyoruz!
Sadece bu değil, Kiara mutlu ve sağlıklı bir ilişki için mantrasını açıklamaya devam etti. Dergiye, ''Egolar olmamalı. Bir ilişkide yapabileceğiniz en kötü şeyin egonuzun yoluna çıkmasına izin vermek olduğunu hissediyorum. Benim için sağlıklı bir ilişki, açık ve saygılı iletişimin olduğu bir ilişkidir. Birbirinizi olduğunuz gibi kabul etmeniz ve bunu beslemeniz gerekir.''
Birkaç gün önce, Kiara Advani ve Sidharth Malhotra'nın ayrıldığına dair haberler su yüzüne çıkmıştı. Ancak, Bhool Bhulaiyaa 2'nin gösterimi sırasında çiftin birbirlerine sarılıp bakışları açıkça görüldü.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?