Ms Marvel Filminde Shah Rukh Khan Da Neden Olmasın?

Marvel, yıllar içinde çizgi romanlardan hayata birçok süper kahraman getirdi. Yaklaşan projeleri Ms Marvel, hayranların gözü önünde ve Moon Knight'tan sonra en büyük sürümlerden biri olması bekleniyor. Bu olurken, gösterinin oyuncuları ve yönetmenleri, Bollywood ikonu Shah Rukh Khan'ı da içeren planlara sahip.

Oyuncu Iman Vellani, yaklaşan canlı aksiyon dizisinde Kamala Khan namı diğer Ms Marvel rolünü oynayacak. 
Konuya geri dönersek, çizgi romanlara göre, Ms Marvel, Jersey City'de büyüyen ve şehrini kurtarmak için bir süper kahraman olan Pakistanlı-Amerikalı bir gençtir. Hikayede, karakterin büyük bir Bollywood tutkunu olduğu biliniyor ve kalbini SRK'de tutuyor.  Yazar Sana Amanat ve yönetmenler Bilall Fallah ve Adil El Arbi, Etimes ile Shah Rukh Khan'ın küçük bir görünümde giriş yapma olasılığı sorusunun geldiği bir sohbette görüldü.
SRK'nin Ms Marvel'e girmesiyle ilgili soruyu yanıtlayan yazar Sana Amanat, heyecanla, "Shah Rukh Khan bu dizide yer almak istiyorsa tekrar filme gideriz! Üretime geri döneceğiz, (kesinlikle) üretime döneceğiz!'' dedi. Diğer yazardan da aynı şekilde devam eden Adil El Arbi, “Shah Rukh Khan ile Bad Boys 3'ün yeniden çevrimini yapmak isterdik.” dedi ve Sana'nın “Bu mükemmel bir adım olacak.” önerisinde bulundu. Hint İkonunu öven Bilall Fallah, “Dünyanın en büyük yıldızlarından biri, bir efsane.” dedi.
Çizgi romanlarda SRK'nin rolünden bahseden Sana (çizgi romanda Kamala'nın hikayesini yazan kişi), ''SRK, aslında çizgi romanlardan. Çizgi romanlarda Shah Rukh Khan'ın bahsettiği bazı şeyler var çünkü Kamala'nın Bollywood ile bağlantısıyla ilgiliydi ve biz onu seviyoruz." diyor. Pakistanlı bir güney Asyalı çocuk olarak yolculuğu hakkında daha fazla bahseden Sana, “Jersey'de Pakistanlı bir çocuk olarak büyümekte olan Bollywood oyuncularını sevdim. Bu yüzden Kamala'nın dünyasına entegre olması onu daha küresel ve gerçek kılıyor. Bu gerçekten harika ve bunun için çok heyecanlıyız. Shah Rukh, bizimle çalışmak istiyorsanız, biz hazırız.''
Film hakkında konuşan Ms Marvel, 8 Haziran 2022'de Disney+'da yayınlanacak. Filmde Iman Vellani, Mohan Kapur, Matt Lintz ve Yasmeen Fletcher ile birlikte rol alacak. Oyuncu Farhan Akhtar'ın dizide önemli bir karakter olarak rol alacağı belirtiliyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?