Ölümünün Ardından Gerçekleştiği Bir Hayali Size Sunuyoruz

Bugün...özel bir gün. Sushant Singh Rajput'u kaybettiğimizden bu yana iki yıl geçti. Oyuncu her zaman büyük hayaller kurdu ve en beklenmedik şeyleri yaptı. Ay'da toprak sahibi olmaktan güneş sistemini teleskopuyla izlemeye kadar, o eşsiz ve özeldi. SSR bir gün kendi kendine Mannat'ta Shah Rukh Khan ile parti yapacağına söz bile vermişti...
Çoğu kişinin bildiği gibi, tıpkı SRK gibi, Sushant da kariyerine televizyonda başladı. Pavitra Rishta'daki Manav rolüyle büyük ün kazandı. Bollywood'daki ilk çıkışını Kai Po Che ile yaptı ve diğerleri arasında MS Dhoni, PK ve Dil Bechara gibi bazı dikkat çekici filmlerin bir parçası olmaya devam etti.
Sushant Singh Rajput, 2013'te Rediff'e şunları söylemişti: ''Büyüme günlerimde birçok Yash Raj filmi, özellikle Shah Rukh Khan filmleri izledim. Filmlerinin büyük bir hayranıydım. Bir keresinde arkadaşlarımla Shah Rukh'un Bandra'daki evinin yakınındaki bir kafede oturduğumu hatırlıyorum. Bir partisi vardı ve bir sürü büyük arabanın bungalovuna girdiğini görebiliyordum. Kendi kendime bir gün içeri girip onunla parti yapmak istediğimi söyledim. Neyse ki bu yıl bayram partisi verdi ve ben davet edildim. Buna gerçekten çok sevindim (gülümsüyor).'' Ne güzel Sush, dileğin gerçek olmuş.
Bu arada, Sushant Singh Rajput'u kaybettiğimizden bu yana 2 yıl geçti ancak CBI'ın ölümüyle ilgili kararı henüz bekleniyor. Her şey babası KK Singh'in kız arkadaşı Rhea Chakraborty'ye karşı FIR davası açmasıyla, talihsiz olaydan onu sorumlu tutmasıyla başladı. NCB tarafından araştırılmakta olan bir uyuşturucu bağı bile ortaya çıktı. Ben kendi yorumumu katmayacağım.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?