Programda Akshay Kumar'a Kim Eşlik Edecek?

Karan Johar'ın ev sahipliği yaptığı popüler sohbet programı Koffee With Karan, televizyondan OTT'ye ortamda bir değişiklikle de olsa geri dönüş yapmaya hazır. Ancak bu küçük değişiklik dizinin popülaritesini zerre kadar etkilemedi. Bunun yerine, sunucu, Karan Johar ve ünlü konuklar arasında engelsiz bir sohbet beklentisini artırdı. Şu sıralar yedinci sezona kimin konuk olacağına dair söylentiler hızla dolaşırken, medyanın bir bölümü Akshay Kumar'ın yanında kimin yer alacağına dair spekülasyonlar yapıyor.
Aslında, bazı raporlar daha önce Naga Chaitanya ile evli olan Samantha Ruth Prabhu'nun Koffee With Karan'da görüneceğini iddia etti. Burada ilgilenenler için şaşırtıcı gerçek: Samantha, Koffee With Karan'da Akshay Kumar ile eşleştirilecek, yani anladığım kadarıyla birlikte katılacaklar. Ancak bu eşleşmeyi oldukça beklenmedik ve çok daha ilginç yapan şey, ikisinin bir reklamda birlikte yer almasına rağmen, ikisinin de birbirini tanıma şansının olmadığı. Bu yüzden programda etkileşime girmelerini görmek ilginç olacak.
Bölümlerin geri kalanındaki konuklara gelince, Karan Johar şimdiye kadar Koffee With Karan'da şu konukları davet etti: Ranveer Singh – Alia Bhatt, Janhvi Kapoor – Sara Ali Khan, Vijay Deverakonda – Ananya Pandey ve Samantha Ruth Prabhu – Akshay Kumar.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?