Radhika Apte Bollywood'un Bir Başka Yüzünü Ortaya Çıkardı!

Radhika Apte, projelerin sayısı ve akış devinden kazandığı şöhret miktarı nedeniyle bir zamanlar Netflix kızı olarak adlandırıldı. OTT daha yeni çiçek açmaya başladı ve oyuncu bundan en iyi şekilde yararlandı. AndhaDhun ve Lust Stories gibi filmlerle birlikte bu kadar çok tanınmasına ve sıkı çalışmasına rağmen, vücudunun bazı kısımları nedeniyle reddediliyor. Şaka gibi!
Oyuncu, geçmişte birden fazla projesi nedeniyle tartışmalara neden oldu. Ancak hiçbir şey, kaydolduğu rol için %100'ünü vermesini engellemedi. 17 yıllık bir kariyerin ardından, güzel oyuncu şimdi diğer aktrislerin daha büyük göğüsleri ve daha büyük dudakları olduğu için son zamanlarda nasıl reddedildiğini ortaya çıkardı. Radhika fena bir oyuncu değil ve sırf daha büyük göğüs ve daha dolgun dudak olmadığı için böyle bir tutumla karşılaşıyorsa...yazık.
Radhika Apte şunları söyledi: ''Yakın zamanda reddedildim çünkü diğer oyuncunun daha büyük dudakları ve daha büyük göğüsleri vardı. Bana 'Daha seksi görünüyor ve daha çok satıyor' denildi. (satılıyor!) Saygı duyduğum insanlar tarafından yapılan iyi bir filmdi. [Bazı insanlara] bakıp 'Bununla ilgilenmeyecekler' diye düşünüyorsunuz. Ama onlar da [böyle bir zihniyete sahipler]. Umarım, [iktidar konumlarında] ne kadar çok kadınımız olursa, o kadar çok şey değişecektir."
Başka bir etkileşimde Radhika Apte, vücudunun çeşitli bölümleri için bıçak altına girmesinin nasıl istendiğini de ortaya koydu. Bazen burnu, bazen de göğüsleri, bacakları veya yanaklarıydı söz konusu olan. Ayrıca saçlarını ilk kez boyamak 30 uzun yıl sürdüğünü de ortaya koydu. Yani, ameliyat olmak onun liginin dışında bir şey.
Profesyonel cephede Radhika Apte, daha sonra Vikrant Massey'in de başrol oynadığı psikolojik gerilim Forensic'te görülecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?