Ram Charan Salman Khan'ın Filminde Mi Yer Alacak?

Geçen yıl Antim - The Final Truth'u yayınladıktan ve Tiger 3'ü bitirdikten sonra Salman Khan, Kabhi Eid Kabhi Diwali için çekimlere başladı. Filmde ayrıca Pooja Hegde, Venkatesh, Jassie Gill, Palak Tiwari, Siddharth Nigam, Raghav Juyal ve Shehnaaz Gill de yer alıyor. Bir yayındaki bir rapora göre film, RRR yıldızı Ram Charan'dan küçük bir role tanık olacak.
Rapora göre, Salman Khan, Ram Charan onunla buluşmaya geldiğinde Haydarabad'da devasa ölçekte bir şarkı çekiyordu. O zaman RRR aktörünü şarkı için ekibe alma fikri ortaya çıktı. Oyuncu nezaketle kabul etse de, şarkının büyük olması bekleniyor. Aynı şarkıda Venkatesh Daggubatti de yer alacak. Kadro bir sonraki programı başlatmak için Mumbai'ye gideceği için program bir hafta içinde tamamlanacak.
Yapımcılığını Salman Khan Films üstlenen Salman Khan daha önce Kabhi Eid Kabhi Diwali'nin müziğini bestelemek için Devi Sri Prasad'da çalıştı. Oyuncu ve besteci daha önce 2011 yapımı Ready filminde 'Dhinka Chika' şarkısında işbirliği yapmıştı. 2020'de Devi Sri Prasad, Radhe - Your Most Wanted Bhai'de Salman Khan ve  de resmedilen 'Seeti Maar' şarkısının Hintçe versiyonunu besteledi.
Kabhi Eid Kabhi Diwali, 30 Aralık 2022'de yayınlanacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?