Ranbir Kapoor 3 Büyük Khan'ın Da Ötesine Geçmek İstiyormuş!

Ranbir Kapoor, bugün Bollywood'daki en büyük isimlerden biri ve önündeki çok abartılı projeler bunun kanıtı. Kariyerine Aa Ab Laut Chalen ve Black gibi filmlerde yönetmen yardımcısı olarak başlayan oyuncu, oyunculukla ilk çıkışını Sanjay Leela Bhansali'nin 2007 yapımı Saawariya filminde yaptı. RK o zamandan beri Rockstar, Barfi, Jagga Jasoos, Sanju ve daha fazlası dahil olmak üzere bazı harika filmlerde rol aldı.
Koimoi ile on yıldan fazla bir süre önce yaptığı bir konuşmada, o zamanın genç yıldızı dedesi, babası ve amcalarının geride bıraktığı mirasa göre yaşamak istediğinden bahsetti. Ayrıca Bollywood'un üç Khan'ından - Salman Khan, Shah Rukh Khan ve Aamir Khan-'dan daha iyisini yapmak istediğinden bahsetti.
2011 yılında Koimoi ile yaptığı bir konuşma sırasında Ranbir Kapoor, Bollywood'un üç Khan'ının ötesine geçme arzusunu dile getirdi. Brahmastra oyuncusu bize, "Üç Khan bugünün yıldızları ama ben hepsinin ötesine geçmek istiyorum. Ben çok daha fazlasını elde etmek istiyorum. Ben bir süperstar değilim ama bir gün olacağım."
Aynı konuşmada Ranbir Kapoor, dedesi, babası ve amcalarının geride bıraktığı RK mirasına kadar yaşamaktan da bahsetti. Shamshera oyuncusu, ''Büyükbabam Raj Kapoor'un adına göre yaşamak istiyorum. Onlardan (dedesi, babası ve amcaları) çok ilham alıyorum ama onların gölgesinden çıkıp çok daha fazlasını başarmak istiyorum.''
Profesyonel cephede, Ranbir Kapoor önümüzdeki aylarda arka arkaya yayınlara bakıyor. Sanjay Dutt ve Vaani Kapoor'un başrollerini paylaştığı Karan Malhotra'nın yönettiği Shamshera, 22 Temmuz 2022'de vizyona girecek. Bir de bildiğiniz gibi Brahmastra.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?