Ranbir Kapoor İki Rolde Birden Görülecek!

Ranbir Kapoor, aksiyon filmi Shamshera'da baba Shamshera ve oğlu Balli'yi oynuyor! Ranbir ilk kez aynı filmde iki karakter oynuyor!
Ranbir, kendisine yalnızca Balli oynamak için teklifin geldiğini ancak yapımcı Aditya Chopra'yı ve film yapımcısı Karan Malhotra'yı Shamshera karakteriyle de kendisine güvenmeye ikna ettiği gerçeğini ortaya koyuyor. ''Film bana anlatıldığında, aslında bana çifte rol teklif edilmedi. Ama hikayeyi duyduğumda, Aditya Chopra ve Karan Malhotra'ya hemen yanıtım, babayı da oynamama izin vermem oldu!"
''Harika bir rol olduğu için, bir aktörün oynaması çok ilginç, çekici bir rol. O zaman Adi ve Karan'ı gerçekten ikna etmem gerekiyordu. Sanırım bundan sonra Karan birkaç test yaptı ve o zaman o da ikna oldu. Yani, başlangıçta bana teklif edilmedi ama bir oyuncu olarak beni iyice bağladı. Onlar iki eşsiz karakterdi ve benim gibi bir oyuncu için iki farklı karakteri canlandırıp onları farklı kılmak benim için çok zorlayıcı ve heyecan vericiydi.''
Shamshera'nın hikayesi, bir savaşçı kabilenin acımasız bir otoriter general Shudh Singh tarafından hapsedildiği, köleleştirildiği ve işkence gördüğü hayali Kaza şehrinde geçiyor. Bu, köle olan bir adamın, lider olan bir kölenin ve ardından kabilesi için bir efsanenin hikayesidir. Kabilesinin özgürlüğü ve haysiyeti için amansızca savaşır. Hiç dikkatimi çekmdi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?