Randeep Hooda Sarbjit Filmi İçin Geçirdiği Dönüşümden Bahsediyor

İster Sultan'dan Fateh Singh ister Highway'den Mahabir Bhati olsun, Randeep Hooda her rolü eksiksiz bir mükemmellikle oynadı (bayıldığım bir oyuncudur kendisi). Oyuncu, rollerini dünya çapında canlandırma şekliyle büyük beğeni topluyor. Kendisi, geçtiğimiz günlerde Sarbjit filmi için beden dönüşüm yolculuğunu ve bunun annesini nasıl korkuttuğunu anlattı.
Film, 2016 yılında Randeep'in başrol oynadığı ve Omung Kumar tarafından yönetildiği zaman piyasaya sürüldü. Filmde ayrıca Aishwarya Rai Bachchan, Darshan Kumar, Ankur Bhatia ve çok daha fazlası rol aldı.
Geçenlerde Randeep Hooda, Brut India ile Sarbjit'in çekimleri sırasında 30 kilo verdiği hakkında konuştuğu bir sohbette bulundu. Oyuncu, rolünü öğrenirken Sarbjit'in çok az gıdanın olduğu bir hücrede nasıl tutulduğunu öğrendiğini ve acıyı hissetmek için kendini aç bırakmaya karar verdiğini söyledi. O sırada Randeep, açlıktan öldükten sonra Fight Club'den Brad Pitt'e benzediğini düşündü, bu yüzden sürece devam etmeye karar verdi.
Sarbjit için tüm fiziksel dönüşüm sürecinden bahseden Randeep Hooda, ''Toplamda 30 kilo verdim. Çünkü ne kadar çok kilo verirsem yemeyi ne kadar bırakırsam o kadar iyi görünüyordum. Böylece Fight Club'daki Brad Pitt'e benzemeye başladım." Bunun hakkında daha fazla konuşarak, "Bana duygusal olarak çok şey verdi, bazı şeylerden nasıl yoksun hissettiği hakkında bana çok şey öğretti. Delirdim. çıldırdım. Yalnızlık seni öldürebilirmiş.''
Sultan oyuncusu ayrıca bir süre sonra annesinin oğlunun rol için aç kaldığını görmeye dayanamadığını ve Haryana'ya gitmeye karar verdiğini iddia etti. Randeep, "Annem de buradaydı ve gitti. Bunu yaptığını anlayamıyorum dedi. Beni durdurmaya çalıştı. Sevdiğim şeyleri yapardı. 'Neden kendini öldürüyorsun?' diye sordu. 'Artık buna dayanamam' diyerek Haryana'ya gitti.'' Ana yüreği işte.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?