Ranveer Singh Eski Sevgilisi Anushka Sharma'dan Övgüyle Bahsediyor

Zamanında Ranveer Singh ve Anushka Sharma, Bollywood'un en sevimli çiftlerden biriydi. Her ikisi de sonradan sevdikleri insanlarla dünya evine girmeden önce, kısa bir süre birbirleriyle çıktılar. 'Band Baaja Baaraat' setlerinde tanıştılar ve hemen aşık oldular ve ekran kimyaları sayesinde aralarındaki bağ oldukça belirgindi. Bugün size Singh'in sözde eski kız arkadaşına övgüler yağdırdığı ve ondan övgüyle bahsettiği zamana bir geri dönüş getiriyoruz. Ben nedense bu ikisini yakıştırıyorum...
Ranveer, aktris Deepika Padukone ile evliyken, Anushka Hintli kriket oyuncusu Virat Kohli ile evlendi. Hayranları onları sevgiyle DeepVeer ve Virushka olarak adlandırıyor. 
O günlerde, iDiva ile yaptığı bir sohbette Ranveer Singh, sözde eski kız arkadaşı Anushka Sharma'yı ne kadar çok özlediği hakkında konuştu ve ''Onu çok özledim. O aşk dolu birisi. Çok fazla insan onu yanlış anladı. Pek çok insan onun nereden geldiğini ve nasıl bir insan olduğunu anlamıyor." dedi.
Ranveer Singh, "O, tanıdığım en saf ve dürüst insanlardan biri. Söylemesi büyük bir şey, bu nedenle okuyucuya abartı gibi gelebilir. Dürüst olmak gerekirse, kalbinde ve ruhunda saflıktan başka bir şey olmayan birkaç insanla tanıştım. Hakkında olumsuz yazılar okuduğumda sinirleniyorum. Beni kendi olumsuz yazılarımdan daha çok çileden çıkarıyor.'' diyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?