Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'de Sürpriz Oyuncular!

Karan Johar yaklaşmakta olan filmi JugJugg Jeeyo'nun yapımcılığını yaparken, yapımcı benzer bir alanda başka bir filmi daha yönetiyor. Yönetmenliği olan Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani, Gully Boy çifti Ranveer Singh ve Alia Bhatt'ı son filmlerinden tamamen farklı rollerde de olsa yeniden bir araya getiriyor. İzleyiciler ikiliyi bu sefer romantik karakterler içinde görmeyi dört gözle beklerken, bu filmde sabırsızlıkla bekleyecekleri bir başka ilginç şey daha var: Janhvi Kapoor, Sara Ali Khan ve Ananya Panday'in özel olarak filmde yer almaları.
Pinkvilla tarafından hazırlanan özel bir rapora göre, Janhvi Kapoor, Sara Ali Khan ve Ananya Panday filmden ilginç bir parçaya ayak uyduracaklar, ancak Ranveer Singh ve Alia Bhatt'ın onlara katılıp katılmayacağı henüz bilinmiyor. Bu haberlere göre üçlünün filmde de bazı sahneleri olabileceği söyleniyor. Bu raporlar, yapımcıların aynı konuda daha fazla ayrıntı konusunda sessiz kaldıklarını gösteriyor. Hepsini bir arada ilk kez göreceğiz. Uzun süredir arkadaş olsalar da, Dhadak oyuncusu, Simmba oyuncusu ve Student of the Year 2 aktrisinin birlikte yer aldığı projeyi görmek ilginç olacak.
Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'den bahsetmişken, filmde ayrıca Dharmendra, Shabana Azmi ve Jaya Bachchan gibi bazı popüler kıdemli aktörler de rol alıyor. Çekim takvimi bu yıl Ekim ayına kadar tamamlanacak olsa da, aile romantik komedisinin 2023 Sevgililer Günü için büyük bir sürüm olacağı söyleniyor. Karan Johar'ın yönettiği film, 10 Şubat 2023'te vizyona girecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?