Salman Khan Tüm Saldırılara Rağmen Gayet Soğukkanlı

Salman Khan ve babası Salim Khan'a, çevrelerindeki herhangi bir şüpheli faaliyete karşı tetikte ve dikkatli olmaları söylendi. Bu, Salman'a isimsiz bir tehdit mektubu verildikten ve ardından mafya Lawrence Bishnoi'nin yardımcısı tarafından istihdam edilen bir keskin nişancının görevinden kaçtığını iddia eden haber raporlarından sonra geldi. Haydarabad'dan güvenilir kaynaklar ETimes'a gergin atmosfere rağmen Salman'ın soğukkanlı ve sakin kaldığını açıkladı.

Bugün erken saatlerde, Salman'ın Haydarabad'daki bir otelde açık büfe yemek yerken gösteren bir fotoğraf vardı. Salman'ın güvenliği konusunda medyanın çok fazla endişesi olsa da, o sakinliğini koruyor. Yeni filmi Bhaijaan için, bir ay sürebilecek program için devasa bir setin inşa edildiği Haydarabad'da çekim yapıyor. Kaynak, Salman'ın sette takıldığını ve herhangi bir tehdit konusunda çok endişeli olmadığını açıkladı.
Oyuncu ve set çevresinde bulunanlar, sette yüksek bir uyanıklık olmasına rağmen, hiçbir stres olmadığını ETimes'ın kaynağına açıkladılar. Polis, Salman'a nerede olduğu konusunda dikkatli olmasını ve halka açık görünümleri ve hareketleri hakkında gizli kalmasını tavsiye etti.
Salman, Pooja Hegde, Venkatesh ve Jagapathi Babu ile birlikte Haydarabad'da Bhaijaan için çekim yapacak. Telugu'nun bir başka favorisi olan müzik yönetmeni Devi Sri Prasad, filmin müziklerini yapacak.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?