Salman Khan ve Babası Ölümle Tehdit Edildi!

Resmi kaynakların bugün yaptığı açıklamada, Mumbai Polisi, Bollywood oyuncusu Salman Khan ve babası yazar Salim Khan'a yönelik ölüm tehdidine Lawrence Bishnoi çetesinin olası katılımından şüpheleniyor.

Önlem olarak, Mumbai Polisi pazar gününden bu yana Khans'ın Galaxy Apartments, Bandra West'teki konutunda güvenliği artırırken, Polis Ortak Komiseri Vishwas Nangre-Patil, İçişleri Bakanı Dilip Walse-Patil ile kendisine dava hakkında bilgi vermek için bir araya geldi.
Nangre-Patil'in Bakan'a, potansiyel saldırganların Khanların yerel hareketlerini ve ikametgahlarını gizlice araştırmış olabileceği şüphesi de dahil olmak üzere soruşturma durumu hakkında bilgi verdiği anlaşılıyor.
Mevcut olayda polis, 87 yaşındaki Salim Khan'a Pazar günü sabah saat 7.30 sıralarında Bandra Bandstand gezinti yerinde koşu yaptıktan sonra normalde dinlendiği bir bankta kimliği belirsiz bir kişi tarafından imzasız, elle yazılmış bir tehdit mektubu teslim edildiğini söyledi.
Kendisine ve oğlu Salman'a gönderilmiş bir mektuptu ve polisi bilgilendirmek için anında güvenliklerini uyardılar.
Bandra polisi, ciddiyetle farkında olarak, ölüm tehditleri verdikleri için kimliği belirsiz kişiler hakkında ilk bilgi raporunu sundu ve Bombay Polisi Suç Şubesi de kendi soruşturmasını başlatırken bile soruşturma başlattı.
Tehdit mektubu, 'L.B.' de dahil olmak üzere birkaç baş harfle bitiyor. polis şüphelisinin 'Lawrence Bishnoi'ye atıfta bulunduğu, ancak ikincisinin olayla Delhi Polisi ile herhangi bir bağlantısını reddettiği anlaşıldı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?