Salman Khan Yakın Dostu Riteish Deshmukh'un İlk Yönetmenliğinde Mi Yer Alacak?

Salman Khan ve Riteish Deshmukh, ekran dışında harika bir arkadaşlık paylaşıyor. Şimdi Sallu, oyuncu-yönetmen Riteish ile olan kimyasını beyaz perdede sergileyecek gibi görünüyor. Raporlara inanılırsa, Salman Khan, yakında çıkacak olan Riteish'in yönetmenlik filmi Ved'de arkadaşı için küçük bir rolde yer alacak.

Okuyucular, Ved'in Riteish'in ilk yönetmenlik denemesi olduğunu bilirler. Marathi filminde, Salman Khan'ın filmden bir şarkıda olacağı bildiriliyor. Mid-Day'de yayınlanan özel bir haberde, bir kaynak, Ritesh Deshmukh'un süperstar ile bir süredir görüşme halinde olduğunu söyledi. Şarkıdan bahsetmişken, yapımcıların ne tür bir tarza ilgi duyduğundan emin olmasak da bu hafta çekileceği söyleniyor. Bu haberler Salman Khan'ın Kabhi Eid Kabhi Diwali (Bhaijaan) için çekim yaptığı Haydarabad'dan Mumbai'ye uçacağını ve 25 Haziran ile 26 Haziran'da iki gün boyunca şarkıyı çekeceğini gösteriyor.
Öte yandan Ved'den bahsetmişken, filmin başrollerinde Genelia D'Souza ve Jiya Shankar da yer alacak. Film, Genelia'nın on uzun yıl sonra geri dönüşünü kutlayacak ve aynı zamanda Marathi filmlerinde de ilk çıkışını yapacak. Oyuncu on yıl sonra sinemaya ve oyunculuğa geri dönecek. Öte yandan, Jiya Shankar, Marathi'deki ilk çıkışını yapacak olan popüler bir TV oyuncusu.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?