Sara Ali Khan'a Eski Sevgilisi Kartik Aaryan'ı Özleyip Özlemediği Soruluyor!

Son zamanlarda, IIFA Ödülleri 2022'nin yeşil halısında Sara Ali Khan'a eski sevgilisi Kartik Aaryan'ı özleyip özlemediği soruldu. Sara, soruyu gayet de geçiştirdi.

Yıldızlarla dolu IIFA Ödülleri 2022'nin yeşil halısında, bir muhabir ona Kartik Aaryan'ı özleyip özlemediğini sordu. Sara Ali Khan doğruca muhabirden uzaklaştı. Yıldız etkinliği 3 Haziran'da Abu Dabi'deki Yas Adası'nda gerçekleşti. Etkinliğe Hint Film derneğinin birçok ünlü ismi katıldı.
Etkinlik sırasında, Sara Ali Khan'a Kartik Aaryan'ın Bhool Bhulaiyaa 2'sinin başarısı hakkındaki görüşü sorulduğunda, ''İyi olan herkesi tebrik ederim. Sektörün buna ihtiyacı var ve herkesin filmleri iyi olsun. Seyirci hepimizi sevgiyle yağdırsın.'' yanıtını verdi. Muhabir, Sara'ya Kartik Aaryan'ı özleyip özlemediğini sormaya çalışırken, Sara hemen diğer kameralara dönerek ''Teşekkür ederim.'' diyerek yeşil halıdan uzaklaştı. Ne bekliyordunuz ki? Evet deyip ağlamaya başlamasını mı? Sara'nın bu yanıtı, hayranlarını çift arasında neyin yanlış gittiğini merak etmeye sevk etti. Sara ve Kartik, 2020'de Imitaaz Ali'nin Love Aaj Kal 2'sinde kimyalarıyla ekranı büyüledi. Söylentilerle dolu ilişkileri nedeniyle manşetlere çıktılar. Daha sonra ikili, sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi bıraktı ve bildirildiğine göre ayrıldı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?