Shah Rukh Khan Brahmastra Promosyonlarına Katılmayacak Gibi Görünüyor

Brahmastra'nın merakla beklenen fragmanı 15 Haziran'da yayınlandı. Başrollerinde Ranbir Kapoor, Alia Bhatt, Amitabh Bachchan, Nagarjuna ve Mouni Roy'un yer aldığı, mitolojik bir çizgiye sahip bilimkurgu filmi, uzun süredir yapım aşamasında ve muazzam bir hasılat elde edecek gibi. Konsept, ölçek, VFX ve gerçek hayattaki Ranbir ve Alia çiftinin eşleşmesinin yanı sıra spekülasyonlar içinde yer alan yeni bir haber var: Shah Rukh Khan. Raporlara göre, süper yıldızın filmde küçük çapta bir rolü var ve karakteri anlatıyı ilerletmede çok önemli bir rol oynuyor.

Oyuncu Brahmastra'nın fragmanında görünmedi ve filmin tanıtımlarında da yer almayacak gibi görünüyor. Bir kaynak Bollywood Hungama'ya şunları söyledi: "Brahmastra'nın yapımcıları, piyasaya sürülmeden önce birçok tanıtım etkinliği planladılar. Shah Rukh Khan'ın Brahmastra'yı tanıtmak için düzenlenen bir etkinliğe katılması fikriyle oynuyorlardı. O bugün Hindistan'ın en büyük yıldızlarından biri ve ayrıca çağlardan beri böyle bir görüntü sergilemedi.'' Mutevazı da ondan.
Ancak süperstar, teklifi saygıyla reddetti. Kaynak devam etti, ''Shah Rukh yaratıcıların niyetini anladı. Ayrıca bunun onlar için bir tutku projesi olduğunu biliyor ve filme uluslararası bir görünüm kazandırmak için her şeyi yaptıklarına büyük saygı duyuyor. Ancak Brahmastra'nın promosyonlarına katılmanın kendisi için iyi bir fikir olduğunu düşünmüyor. Müzik, ihtişam, yetenekli aktörlerin varlığı vb. izleyicileri heyecanlandırmak için yeterli olduklarını hissetti. Ayrıca, şu an için olaylardan ve medyanın kamaşmasından uzak durmak istiyor. Bu tür film etkinliklerine yalnızca 2023 Cumhuriyet Bayramı'nda vizyona girecek olan geri dönüş filmi Pathaan'ın tanıtımları için katılmayı tercih ederdi. SRK, Siddharth Anand yönetmenliği için bu stratejinin daha iyi çalışacağını düşünüyor çünkü ana başrol olarak ona yer veriyor.''
Kaynak daha sonra, "Yapımcı Karan Johar ve yönetmen Ayan Mukerji de dahil olmak üzere Brahmastra'nın yapımcıları Shah Rukh Khan'ın bakış açısına tamamen katıldılar ve promosyonlara SRK olmadan devam etmeye karar verdiler." dedi. 

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?