Shah Rukh Khan'ın Jawan Filminden İlk Görüntüsü Yayınlandı

Red Chillies Entertainment, Shah Rukh Khan'ın başrol oynadığı ve yönetmen Atlee tarafından yönetilen devasa bir aksiyon filmi Jawan'ı duyurdu. Film, yüksek oktanlı aksiyon sahneleri ve Hint sinemasından bir araya getirilmiş yeteneklerle muhteşem bir olay filmi olmayı vaat ediyor.
Güneyde Raja Rani, Theri, Mersal ve Bigil gibi bir dizi başarılı gişe rekorları kıran filmi yönetmesiyle tanınan yönetmen Atlee, büyüsünü merakla beklenen Jawan ile ülke çapında gösterime getiriyor. Çok fazla adı duyuldu gerçekten, merakla beklemedeyiz.
Tüm spekülasyonları geride bırakan film, bugün Shah Rukh Khan'ın engebeli bir zeminde, yaralı ve bandajlara sarılmış bir şekilde yer aldığı bir videosuyla duyuruldu. İlk görüntüsü yayınlanan film, 2 Haziran 2023'te dünyanın dört bir yanındaki sinemalarda Hintçe, Tamil, Telugu, Malayalam ve Kannada olmak üzere beş dilde vizyona girecek.
Shah Rukh Khan film hakkında şunları söyledi: ''Jawan; dillerin, coğrafyaların ötesine geçen ve herkesin eğlenmesi için evrensel bir hikaye. Aksiyon filmlerini sevdiğim için benim için de harika bir deneyim olan bu eşsiz filmi yarattığı için Atlee'ye teşekkür ederiz! Tanıtım videosu, buzdağının sadece görünen kısmı ve olacaklara dair bir fikir veriyor.''
Jawan'ı yapmaktan bahseden yönetmen Atlee, "Jawan'da aksiyonlar, duygular, drama hepsi görsel bir gösteri yaratacak şekilde dokunmuş olsun, herkes için bir şeyler var. İzleyicilere istisnai bir deneyim, hepsinin birlikte tadını çıkarabilecekleri ve daha önce hiç olmadığı gibi sunulmuş Shah Rukh Khan'ın kendisinden daha iyi kimin sunabileceği bir olay vermek istiyorum.'' diyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?