Shah Rukh Khan R Madhavan'ın Filminde Mi Yer Alacak?

Shah Rukh Khan en son beyaz perdede VFX ağırlıklı Zero'da (2018) görüldü. Yaklaşık üç buçuk yıl önce film piyasaya çıktı. Ve mega fiyaskosu nedeniyle, süperstar iç gözlem yapmak için bir ara verdi ve bir sonraki projesini dikkatlice seçti. Sokağa çıkma yasağı nedeniyle, ara yaklaşık bir yıl uzatıldı. Hayranları için iyi haber şu ki, şimdi başrolde üç filmde görünecek - Siddharth Anand'ın casus aksiyon oyuncusu Pathaan, Atlee'nin Jawan ve Rajkumar Hirani'nin hafif yürekli draması Dunki. Üç film de gelecek yıl vizyona girecek.

Shah Rukh Khan'ı sinemalarda görmek için gelecek yıla kadar bekleyemeyen tüm hayranları için iyi haberler var. Her ikisi de 2022'de vizyona girecek olan iki filmde özel bir görünümle izlenecek. İlk film Rocketry – The Nambi Effect. Aynı zamanda erkek başrol olarak da yer alan R Madhavan tarafından yönetilmektedir. Sahte bir şekilde casusluk yapmakla suçlanan eski bir bilim adamı olan Nambi Narayanan'ın hayatına dayanmaktadır. Diğer film, Ranbir Kapoor, Alia Bhatt, Amitabh Bachchan ve Nagarjuna'nın oynadığı, hakkında çok konuşulan bilimkurgu filmi Brahmastra.
Bollywood Hungama, SRK'nin bu filmlerde göz açıp kapayıncaya kadar geçen bir rolü veya sadece birkaç dakika süren bir görünümü olmadığını öğrendi. Bir kaynak Bollywood Hungama'ya şunları söyledi: "Rockettry – The Nambi Effect ve Brahmastra'nın her ikisinde de süper yıldızın ekran süresi yaklaşık 20 dakika. Her iki filmde de varlığının anlatı için çok önemli olduğu söyleniyor. SRK hayranları için Pathaan, Jawan ve Dunki'de tüm görkemiyle görünmeden önce bu hoş bir muamele olabilir."

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?