Shahid Kapoor Filminin Başarısız Olmasına Rağmen Ona Hala Nasıl Yakın Olduğundan Bahsediyor

Shahid Kapoor, yıllar içinde yaptığı çalışmalarla film endüstrisi üzerinde büyük bir etki bırakan Bollywood'un en ünlü aktörlerinden biridir. Shahid'in büyük bir hayranı olarak ben Jersey filmine de bir o kadar hayran kaldım ancak proje, gişede tam olarak işe yaramamış. Medyayla yakın zamanda yaptığı bir konuşmada Shahid, filmin başarısızlığından ve filmin hala ona nasıl yakın olduğundan bahsetti.

Bilmeyenler için, COVID üçüncü dalgasının azalmasından sadece birkaç hafta sonra, Nisan ayında sinemalarda gösterime girdi. Film, aynı adı taşıyan, büyük bir gişe başarısı olan ve hatta yayınlandığı sırada Ulusal Film Ödülü kazanan bir Tamil filminin uyarlamasıydı. Bununla birlikte, Bollywood versiyonu, incelemeler takımın lehine olmasına rağmen, BO'da iyi kazanmadı. Gowtam Tinnanuri tarafından yönetildi ve ayrıca Mrunal Thakur ve Pankaj Kapur da kilit rollerde rol aldı.
PTI ile yakın zamanda yapılan bir konuşmada Shahid Kapoor'a Jersey'nin gişe başarısızlığı ve onun bu konudaki yaklaşımı soruldu. ''Jersey kalbime yakın. Çok sevildi aslında. Ancak COVID-19'dan bu yana iki yıl geçti ve izleyicilerin nasıl hissettiğini anlamamız gerekiyor. Hepimizin öğrenme zamanı. Jersey her zaman kalbime yakın olacak, ayrıca bana hayatta her şeyin olabileceğini öğretti.'' dedi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.