Shahid Kapoor Filminin Başarısız Olmasına Rağmen Zam Mı İstiyor?

Shahid Kapoor, Padmaavat ve Kabir Singh gibi mega başarılara imza attıktan sonra son zamanlarda gişe probleminde yerini buldu. Biri yalnızca Hindistan'da 300 crore yaparken bir diğeri 270 crore üzerinde yaparak onu kaçırdı. Her şey onun için iyi görünse de, gişedeki tutarsızlığı, çok hak ettiği maaş artışını engelliyor.

2003 yılında, Shahid başarılı çıkışını bir romantik komedi Ishq Vishk ile yaptı. Oyuncu, gelecek yıl Bollywood'da yirmi yılını tamamlayacak ve Shahid'in hak ettiği maaşı almaya başlaması son zamanlarda oldu. Bazı unutulmaz performanslar vermesine rağmen, ticari başarıyı tatma konusunda tutarlı olmadı ve buna son filmi en iyi örnek.
Kabir Singh'in gişe rekorları kıran başarısından sonra Shahid Kapoor'un Jersey'i gişede sefil bir şekilde başarısız oldu. Film iyi eleştiriler almasına rağmen, gişelerde sadece 20.50 crores yaptı. Şimdi, Bollywoodlife'daki rapor, filmin başarısız olmasına rağmen, oyuncunun henüz imzası olmayan bir film için maaşına 5 crore zam istediğini belirtiyor. Bir şey soracağım, bence Jersey harika bir filmdi, öyleyse bu kadar az izlenme nedeni ne?

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?