Shraddha Kapoor Stree Filminin Devamında Mı Oynayacak?

Shraddha Kapoor şu anda İspanya'da, Luv Ranjan'ın bir sonraki filmi için Ranbir Kapoor ile birlikte çekim yapıyor. Görünüşe göre de yeni bir filme imza attı. Çok popüler olan korku komedi filminin öncüsü olması beklenen bu yeni macerada Stree rolüne geri dönecek.
Yakında çıkacak olan Bhediya filminde Janhvi Kapoor ile birlikte Roohi rolünü tekrar oynaması beklenirken, bu, görünüşe göre Stree'nin Chanderi'ye inmeden önceki yolculuğunu izleyen farklı bir film olacak.
Peeping Moon'un özel bir raporunda, Dinesh Vijan'ın popüler MCU gibi ama korku komedi filmleriyle sinematik bir evren inşa etmeyi planladığını belirten bir kaynaktan alıntı yapıldı. Bhediya'nın Stree ve Roohi'ye eklenmesiyle, devam filmini de aynı devam filmlerine ve prequellere sahip olması bekleniyor. Bu rapora inanılırsa, ekip şu anda bu karakterlerin her birinin Bhediya'da buluşmadan önce arka planı üzerinde çalışıyor ve önümüzdeki ön bölümün onlardan biri olması bekleniyor. Bu haberlerde ayrıca, ön bölümün Stree'ye gelen bir kızın hikayesini ve yaşadığı bir dizi komplikasyonu anlatacağı da ileri sürülmektedir.
Söz konusu film, şu anda önemli rollerde Sonakshi Sinha, Saqib Saleem ve Riteish Deshmukh'un yer aldığı Kakuda adlı başka bir korku komedisini yöneten Marathi film yapımcısı Aditya Sarpotdar tarafından yönetilecek. Bu filmin şu anda post prodüksiyon aşamasında olduğu söylenirken, Stree devam filminin çekimlerine Ağustos 2022'de başlaması bekleniyor. O zamana kadar Shraddha Kapoor'un İspanya'da Ranbir Kapoor ile çekim programını tamamlaması bekleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?