Siddhant Chaturverdi ve Amitabh Bachchan'ın Torunu Birlikte Mi?

Bollywood yıldızı Siddhant Chaturvedi, Zoya Akhtar'ın Gully Boy ve Gehraiyaan'daki performansıyla herkesin kalbini kazandı. Oyuncu şimdi son Instagram gönderisi dolayısıyla manşetlere çıkıyor. Birçoğu, gönderide Amitabh Bachchan'ın torunu Navya Naveli Nanda ile ilişkisini ima ettiğini düşünüyor.
Bunty Aur Babli 2 oyuncusu sosyal medyada oldukça aktif oldu. Sık sık Instagram'da ilginç paylaşımlar yaptığı görüldü. Gönderileri hayranlar için bir zevk ama son gönderisi farklı bir nedenle dikkat çekiyor.
Siddhant Chaturvedi geçtiğimiz günlerde makyaj masasında hazırlanırken görüldüğü bir videosunu paylaştı. Videoda, takım üyelerinden biri ona gümüş zincir takıyor ve kendisi de beyaz gömleği ve mavi ceketi içinde görünüyor. Videoyu paylaşırken, "Onun noodle'ları'' (erişte denen hazır yiyecek) başlığını attı.
Videoyu paylaştıktan kısa bir süre sonra, hayranlar, gönderisinin, Navya Naveli Nanda'nın Instagram gönderisiyle ilgili olup konusunda spekülasyon yapmaya başladı. Bilmeyenler için Navya, cuppa noodle ile poz verdiği bir gönderi paylaşmıştı. Gönderiyi paylaşırken, ''Bugün biraz noodle yaptım.'' yazdı.
İki gönderiyi ilişkilendiren bir Instagram kullanıcısı, ''Navya Nanda da noodle hakkında paylaşımda bulundu.'' yorumunu yaptı. Başka bir kullanıcı Siddhant'a "Navya Nanda'dan mı bahsediyorsunuz?" diye sordu.
Siddhant Chaturvedi ve Navya Naveli Nanda'nın bir süredir birlikte olduklarına inanıldığını belirtmekte fayda var. Ancak resmi bir onay yok. Şahsi görüşümü sorarsanız hiçbir görüşüm olmadığını söyleyebilirim. İlk defa karşılaştım ikisi hakkındaki haberle.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?