Sırf Bu Yüzden En Yakın İki Arkadaş Birbirleriyle Konuşmadı!

Kareena Kapoor Khan ve Karan Johar şimdi yakın arkadaşlar ama bir zamanlar ikisi neredeyse bir yıl boyunca birbirleriyle konuşmadılar. Bunu bilmiyor olabilirsiniz ama Kareena, ona daha sonra Kal Ho Naa Ho için yaklaşıldığında Shah Rukh Khan ile aynı miktarda para istemiş. Bu da gerginliğe sebep olmuş.
Karan, Tashan oyuncusuyla arasındaki bu 'konuşmama' evresini otobiyografisi 'The Unsitable Boy'da açtı. ''İlk sorunum Kareena ileydi. Çok fazla para istedi ve o sırada bir çeşit sıkıntı yaşadık. Yönetmenliğini Kunal Kohli'nin üstlendiği Mujhse Dosti Karoge yeni vizyona girmişti. 'Aditya Chopra'nın asistanı Kunal Kohli bu başarısız filmi yaptı, bu yüzden Karan Johar'ın asistanı Nikhil Advani'ye de güvenilmez' demişti.'' dedi Karan.
Karan Johar, Kareena Kapoor Khan'ın görünüşe göre Kal Ho Naa Ho için Shah Rukh Khan ile aynı miktarda ücret istediğini açıkladı ve şunları yazdı: ''Mujhse Dosti Karoge'nin yayınlandığı hafta sonu, ona Kal Ho Naa Ho'yu teklif ettim ve o da aynı miktarı istedi. Hindustan Times tarafından bildirildiği gibi, 'Kusura bakma' dedim.''
Karan Johar ayrıca şunları yazdı: ''Çok incindim. Babamı aradım. Telefonumu açmadı ve 'Onu almıyoruz' dedim ve onun yerine Preity Zinta'yı aldım. Kareena ve ben neredeyse bir yıl boyunca birbirimizle konuşmadık. Bir yıl boyunca partilerde birbirimize baktık. Çok aptalcaydı. O bir çocuktu; Benden on yaş küçük."
Ancak, hem Kareena Kapoor Khan hem de Karan Johar dokuz ay sonra birbirleriyle konuşmaya başladılar.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?