Şok: Farhan Akhtar Nihayet Don 3 Üzerinde Çalışmaya Başladı!

Bollywood'un en sevilen film serisi Don'un, hayranları her zaman daha fazlasını beklemiştir. Don 3, hayranların nefesini tutarak beklediği en çok beklenen bölümlerden biri. Don 2'nin piyasaya sürülmesinden bu yana on yıldan fazla bir süre geçti ve yapımcılar, herhangi bir uygun duyuru yapmadan her seferinde 3. bölümün güncellemesini ortaya atıp duruyor. Ancak Don 3 hakkında sizi şaşırtacak bir güncelleme getirdiğimiz için hayranların daha fazlasını beklemesine gerek yok gibi görünüyor.

Şimdi son gelişmeye göre, Farhan Akhtar nihayet Don 3 senaryosu üzerinde çalışmaya başladı. Bildirildiğine göre, ekip nihayet devam filmini bir sonraki seviyeye taşıyacak bir fikre odaklandı. Farhan yakında anlatımı Shah Rukh Khan'a verecek ve proje de çok yakında artık çekimlere başlar.
Gelişmeye yakın bir kaynak Pinkvilla'ya şunları söyledi: ''Don, Excel'de herkese yakın bir konu. Ekip, bir süredir Don 3 için bir fikir geliştirmeye çalışıyor, ancak yenilik faktörü eksikliği nedeniyle aynı şey tekrar tekrar geri plana atıldı. Ancak ekip sonunda heyecan verici ve devam filmini bir sonraki seviyeye taşıyacak bir fikir buldu. Farhan Akhtar senaryoyu yazmaya başladı ve senaryo hallolduktan sonra SRK'ye anlatılacak.''
Kaynak, "Her zaman olduğu gibi, Don 3 hala erken aşamalarda ve projenin geleceği kesinlikle senaryonun sonunda nasıl bir şekle sahip olacağına bağlı olacak, ancak evet, Farhan'ın Don 3 senaryosu üzerinde çalışmaya başladığı doğrulandı. Üçüncü bölümü yapmak için yapılan son birkaç girişimin aksine, bu seferki fikir, bırakılamayacak kadar heyecan verici ve etraftaki herkes bu projeye yüzde 100'den fazlasını veriyor."

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?