Sonakshi Sinha ve Zaheer Iqbal'in İlişkisi Artık Resmileşti!

Zaheer Iqbal olarak bilinen Zaheer Iqbal Ratansi, bu kez Bollywood'un 'Dabangg' oyuncusu Sonakshi Sinha ile olan ilişkisini resmileştirdiği için bir kez daha manşetlere çıktı. Hayranları paylaştığı Instagram videosundaki kimyaya doyamıyorken, Sonakshi'nin güzelliği hakkında bilmeniz gereken her şey burada.
33 yaşındaki oyuncu, kuyumcu bir aileden geliyor. Salman Khan'ın yakın arkadaşı ve Bollywood'da ünlü bir stilist olan Sanam Ratansi'nin erkek kardeşi Iqbal Ratansi'nin oğludur. Bu nedenle İkbal, çocukluk günlerinden beri Salman Khan ile ailevi ilişkiler içinde kalmıştır ve onu akıl hocası olarak görmektedir. Zaheer, eğitimini Khan'ın kız kardeşi Arpita Khan Sharma ile birlikte tamamladı.
2019'da Bollywood'da Monish Bahl'ın kızı Pratunan Bahl'ın karşısında Salman Khan'ın 'Notebook' adlı filminde rol aldı. Geçmişte Zaheer, Deeksha Seth ve Sana Saeed gibi aktrislerle çıktığı söylentileriyle haberlerde çıkmıştı.
Gittikçe ünlenen oyuncunun diğer eserleri arasında Kamaal Khan: Bhumro (2019) yer alıyor. Yakında Sonakshi Sinha ve Huma Qureshi'nin de yer aldığı 'Double XL'de görünecek. Ayrıca Salman Khan'ın 'Kabhi Eid Kabhi Diwali'sinin bir parçasıydı, ancak Aayush Sharma ile birlikte filmden ayrıldığı bildirildi. Ben Sonakshi'nin Zaheer ile birlikte olduğunu bile bilmiyordum bu kadar magazin içinde olmama rağmen! Çok şaşkınım yahu...

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?