Üç Büyük Oyuncunun Da Testi Pozitif Mi Çıktı?

Daha dün Bollywood Hungama, Karan Johar'ın 50. doğum günü partisinden bir dizi konuğun virüse yakalandığını bildiren ilk kaynak oldu. Testi pozitif çıkan katılımcıların isimleri bilinmezken Karan'ın partisine katılan birkaç ünlünün covid testinin pozitif çıktığı bildirildi. Hatta IIFA 2022'de sahne almaya hazır olan Kartik Aaryan, Covid nedeniyle etkinliğe katılamamaktan duyduğu rahatsızlığı dile getirmişti. Şimdi dedikodular, virüse yenik düşen üç büyük ismin daha haberleriyle çalkalanıyor.
Raporlara inanılacak olursa, Shah Rukh Khan, Katrina Kaif ve Vicky Kaushal'ın da Covid testi yapıldı ve pozitif çıktılar. Aynı şekilde bir kesinlik olmasa da, Shah Rukh Khan IIFA 2022 haftas onunda yoktu, diğer yandan Vicky Kaushal ödül töreninde göründükten sonra testin pozitif çıkıp çıkmadığına dair soruları gündeme getirdi. Katrina Kaif'e gelince, raporlar aktrisin aslında pozitif çıktığını ve bu nedenle Sriram Ragahavan'ın yönettiği Merry Christmas filminin çekim programının yeniden planlandığını belirtiyor.
Üçünün testlerinin kesinlikle pozitif çıkıp çıkmadığı belirsiz olsa da, basında Karan Johar'ın partisinin büyük bir virüs etkin noktası olduğu iddiasıyla ortalık karıştı. Shah Rukh Khan, Katrina Kaif ve Vicky Kaushal'ın yanı sıra, yakın zamanda filminin hareketli afişini açıklayan ve Karan'ın partisine katılan Om: The Battle Within yıldızı Aditya Roy Kapoor'un da testlerinin pozitif çıktığı söyleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?