Varun Dhawan'a Göre Sidharth Malhotra Evliliğe Hazır Mı?

Kiara Advani ve Sidharth Malhotra, Bollywood'daki en şirin çiftlerden biri ve hayranlar onların evlenmelerini görmek için sabırsızlanıyor. Kiara'nın rol arkadaşı Varun Dhawan bu konu hakkında ufak tefek bir şeyler söylemiş.
IndiaToday medya portalı ile yakın zamanda yapılan bir sohbet sırasında, JugJug Jeeyo'nun tanıtımı için hazır bulunan Varun Dhawan'a Arjun Kapoor ve Sidharth Malhotra arasında kimin önce evleneceği sorulduğunda aktör, ''İkisinin de iyi, kararlı ve dürüst adamlar olduğunu düşünüyorum. O yüzden ikisinin de hazır olduğunu söyleyebilirim, evet, bunu söyleyebilirim.'' dedi.
O sırada Varun Dhawan'a Kiara Advani eşlik etti, o da hızla ekledi, "Varun her şeyi biliyor gibi görünüyor." Konu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen Neetu Kapoor'un yanı sıra Varun'a ''İlk önce kim evlenmeye daha hazır – Arjun mu Sidharth mı?'' diye sordu.
Oyuncu sorudan kaçmaya çalışırken, Kabir Singh aktrisinin önünde Sidharth'a iltifat etmeye devam etti. "Söylesem mi söylemesem mi bilmiyorum ama kariyerime Sid ile başladım ve onun çok olgun bir insan olduğunu hissediyorum.. Onun çok iyi bir koca olacağını düşünüyorum. Yani evet, Sidharth.'' dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?