Varun Dhawan Arjun Kapoor ile Çalışmak İstiyormuş

Son zamanlarda vizyona giren JugJugg Jeeyo ile, Varun Dhawan'ın mükemmel Bollywood tarzında sinemaseverleri eğlendirmek için tamamen formda olduğunu görebiliyoruz. Bu eğlenceli aile projesinde Anil Kapoor'un oğlu rolünü oynarken, ekranda Arjun Kapoor ile çalışmaktan bahsederken denk geldik. Bollywood Hungama ile özel bir röportajda Varun, Arjun Kapoor ile çalışmaya hevesli olduğu için hayranların #Varjun'un gerçeğe dönüştüğünü görebileceğini açıkladı.

Son zamanlarda Arjun Kapoor, Bollywood Hungama'da Varun Dhawan ile çalışma arzusunu dile getirdi. Aynı şeyi takiben, Varun'dan bu Kapoor çocuğunun dileğine cevap vermesi istendiğinde, eski, tarihleriyle hazır olmasına rağmen, meşgul arı gibi görünen Arjun olduğunu söyledi. Varun, "Kesinlikle yüzde yüz çalışmak istiyorum ama bana tarih vermeyen o. O yüzden şimdi Anil Kapoor ile çalıştım, daha sonra buna devam ederse Boney ile çalışırım. Ve ardından Sanjay Kapoor ile de. O ailede birlikte çalışabileceğim birçok üye var.'' dedi.
Varun, sosyal medyada popüler olan #Varjun etiketine atıfta bulunarak, yakında bir film çekeceklerini belirtti. ''Kesinlikle birlikte çalışmak istiyoruz ve bizimle bir film yapıp yapamayacağını sormak için Anees (Bazmee) ile konuştum bile). Kesinlikle birlikte çalışacağız. Hem Arjun da çok formda ve iyi görünüyor. Kadınların ilgisini çekiyor.'' dedi. Ben çok da aramıyorum Varuncuğum, bilgin olsun.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?