Vicky Kaushal Katrina Kaif ile Olan Evliliğinin Huzurundan Bahsediyor

Vicky Kaushal ve Katrina Kaif, Bollywood'un en sevimli çiftlerinden biridir. Çift geçen yıl Aralık ayında evlenmişti ve düğünleri tüm zamanların en çok konuşulan düğünlerinden biriydi. Şimdi, Vicky IIFA 2022'ye katıldı ve Sardar Udham'daki performansıyla en iyi erkek oyuncu ödülünü kazandı -ki kesinlikle hak etti-, ancak manşetlere çıkmasının nedeni bu değil, Kat ile evli hayatını ele alması asıl mesele ve bu kelimelerle ifade edilemeyecek kadar sevimli. 
Katrina, etkinliğe eşi Vicky ile katılmadı, ancak manşetleri onun aracılığıyla yönetmeyi başardı. Artık hepimiz biliyoruz ki Uri aktörü, aşkına sırılsıklam aşık ve bu gerçeği kabul etme fırsatını asla kaçırmaz ve birbirleri hakkında çok konuşmalarına gerçekten hayran oluruz bizler de.
ETimes'ın bildirdiğine göre Vicky Kaushal, IIFA 2022'de Sardar Udham'daki performansıyla en iyi erkek oyuncu ödülünü kazandı ve kendisine eşi Katrina Kaif ile evli hayatı hakkında soru sorulduğunda, aktör "Sukoon bhari" yanıtını verdi. (huzurlu gittiğini söylüyor)
Magazine dergisinde yayınlanan Uri oyuncusu eşi hakkında şunları söyledi: ''Katrina hayatımın her alanında büyük bir etkiye sahip. Onunla bir hayat kurduğum için çok şanslıyım çünkü o son derece bilge, zeki ve şefkatli bir insan. Her gün ondan çok şey öğreniyorum.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?