Yeniden Yapım Durumunda R Madhavan Başrollerde Kimi İster?

2000'lerin başındaki kült romantik dramalardan biri olan Tamil filmi Minnale'nin Hintçe yeniden çevrimi olan Rehnaa Hai Tere Dil Mein (RHTDM) müziğiyle tanınıyordu ve R Madhavan filmle ulusal bir sevgiye dönüştü. Şimdi ilk yönetmenlik denemesini Rocketry: The Nambi Effect ile yapacak olan Madhavan'a geçenlerde RHTDM'nin yeniden yapımı hakkında soru soruldu ve oyuncu böyle bir filmin yeniden yapılmaması gerektiğine inanıyordu. Öte yandan, yeniden yapılması durumunda Kartik Aaryan ve Alia Bhatt'ın başrol oynamasını istediğini de söyledi.
Okuyucular, Rehnaa Hai Tere Dil Mein'in Dia Mirza ve R Madhavan'ın Bollywood'daki ilk çıkışını işaret ettiğini bilir. Filmde ayrıca önemli bir rolde Saif Ali Khan yer aldı. Minnale adlı orijinal Tamil versiyonunu da yöneten Gautham Vasudev Menon, Hintçe versiyonunu da yönetti. Filmin yıllar içinde kazandığı kült statüsünden bahseden R Madhavan, filmin yeniden yapımını 'aptallık' olarak nitelendirdi. Pinkvilla ile yaptığı röportajda aktör, ''Bence bu aptallık ve bu benim düşüncem. Buna dokunmak istemezdim. Yapımcı olarak yapmazdım. Onlara kalbimin derinliklerinden en iyi dileklerimi sunuyorum.'' dedi.
RHTDM'nin yeniden çevrimini 'cesur bir karar' olarak nitelendirerek devam etti, ''İzleyiciler için bu bir filmden daha fazlası. Neredeyse 15 yıl sonra 3 Idiots'u yeniden yapmak istediğini söylemek gibi. Bence mantıklı değil..." Ah, elbette Maddy! 3 Idiots yeniden yapılırsa...nayır, nolamaz!