Aamir Khan İki Filmin Çakışmasından Kurtulduklarını Söylüyor

Laal Singh Chaddha piyasaya sürülmeye hazırlanıyor ve yapımcılar herkesin Laal Singh Chaddha'nın ilham verici yolculuğuna tanık olmasını sağlamak için çabalıyor. Haydarabad'da düzenlenen bir basın toplantısında, Aamir Khan, Chiranjeevi & Naga Chaitanya, yaklaşan film hakkında medyayla etkileşime girdi. Aamir, Yash'ın başrolde oynadığı KGF: Chapter 2 ile çakışmayı önlediklerini göz önünde bulundurarak filmin post prodüksiyonundaki gecikmenin onları kurtardığını söyledi.
"KGF 2'nin piyasaya sürülmek üzere olduğunu hatırlıyorum, Hintli izleyiciler arasında, kendi arkadaşlarım arasında çok fazla heyecan vardı. Laal Singh Chaddha'nın o gün yayınlanması gerekiyordu. Ama neyse ki bizim için Red Chillies VFX'te biraz zaman alıyordu, bu yüzden kurtulduk! Aksi takdirde KGF 2 ile birlikte gelirdik.'' dedi.
Aamir Khan Productions, Kiran Rao ve Viacom18 Studios tarafından üretilen Laal Singh Chaddha'da ayrıca Kareena Kapoor Khan, Mona Singh ve Chaitanya Akkineni de rol alıyor. Film, 11 Ağustos'ta vizyona girecek.