Aanand L Rai ve Kangana Ranaut Bir Daha Hiç Birlikte Çalışmayacak Mı?

Aanand L Rai, yaptığı filmlerle herkesi etkilediği için Bollywood'un en iyi film yapımcılarından biri olarak kabul ediliyor. Öte yandan, insanlar onun Kangana Ranaut ile olan işbirliğini sevdiler, ancak birkaç yıl önce, Ranaut'un Karan Johar ile olan sıkıntısından sonra, Rai'nin Kangana için bir senaryo yazdığını söylediği iddia edildi. Bu, yapımcıyı üzdü ve bu konudaki yorumu bastırdı.
2017'de Kangana Ranaut, Koffee With Karan'da göründüğünde, adam kayırmanın bayrak taşıyıcısı olarak Karan Johar'ı öne sürdüğü için tartışmalara yol açtı. Öte yandan Tanu Weds Manu Returns'ün setlerinde Anand L Rai ve Ranaut'un çatışmasına dair haberler geldi. Daha sonra, Rai'nin kendisi için bir senaryo yazdığını iddia etmeye devam ettiğinde mesele uzadı ancak film yapımcısı onun söylentili ifadesine üzüldü ve şu anda onun için hiçbir şey yazmadığını iddia etti.
Daha sonra Anand L Rai, Mumbai Mirror ile yaptığı röportajda raporları netleştirdi ve birbirlerini önemseyen Kangana Ranaut ile hala arkadaş olduğunu iddia etti. Ama birlikte çalışmak için mutlu ve anlamlı bir alan bulana kadar bekleyeceklerini de söylemeden geçmedi.
''Tanu Weds Manu Returns sırasında daha iyi bir oyuncuydu ve sanırım ben de farklı bir yönetmendim. Karmaşık olan o mu yoksa ben miydim bilmiyorum ama sinerji farklıydı. Çatışmalar olduğunu söylemeyeceğim ama o hayatı benden farklı anladı. İyi bir film yaptık ve bir daha asla birlikte çalışmayacağız demedik ama birlikte söyleyecek bir şeyimiz olduğunu hissetmeden önce biraz boşluk olması gerekiyor.'' Hayırlısı be.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?