Aslında Filmde Ali Fazal Oynayacakmış!

The Night Manager yeniden çevriminin son zamanlarda en çok beklenen Hintçe yeniden yapımlardan biri olması bekleniyor ve Hrithik Roshan'ın başrolde olacağı bildirildi. Daha önce Hrithik Roshan'ın projeden ayrıldığına dair söylentiler varken, kısa süre sonra Aditya Roy Kapur'un ekibe alındığını iddia eden başka bir dizi rapor vardı. Ama film için Malang aktöründen önce Ali Fazal'a teklif götürüldüğünü öğrendik.
Son haberler Hintçe yeniden çevriminin Aditya Roy Kapur ile başlayacağını doğrularken, aslında iş taahhütleriyle meşgul olmasaydı aynı rolü oynayacak olan aktör Ali Fazal'dı. Gerard Butler ile Hollywood filmi ve Mirzapur'un 3. sezonu için çekim taahhütleri nedeniyle, Ali'nin yoğun bir programı vardı ve bu yüzden projeyi reddetmek zorunda kaldı.
Oyuncuya yakın bir kaynak bu sözleri doğrulayarak, ''Hrithik projeyi yapamayınca Ali ile hemen iletişime geçildi. Ekip, projenin zamanında başlamasını sağlamak için mükemmel bir zaman çizelgesi buluyordu - ancak tarihler arasında sıkışıp kalıyordu. Ali zaten Vishal Bhardwaj'ın Khufiya'sını ve ardından Mirzapur'un 3. sezonunu yapmaya kararlıydı ve bu sorunlar nedeniyle sonunda The Night Manager yeniden yapımını bırakmak zorunda kaldı." dedi.
Hala pek çok spekülasyon var bu film hakkında. Göreceğiz ilerlerde umarız neler olup bittiğini.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?