Brahmastra Filmi İçin İki Büyük Oyuncuya Teklif Mi Gitti?

Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt'ın Brahmastra'sı nihayet 9 Eylül 2022'de piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Film Shiva ve Isha'nın yolculuğu ve dolayısıyla 1. bölümün adı Shiva Story. Filmin ikinci bölümünün diğer iki karakterin - MahaDev ve Parvathy - etrafında nasıl olacağına dair çok sayıda rapor var. Yaklaşık bir ay önce Ayan Mukerji'nin Hrithik Roshan'ın evini ziyaret ettiğini ve ona MahaDev rolünü teklif ettiğini okuyucularımıza özel olarak bildirebiliriz.
"MahaDev'in karakteri, Hrithik'e doğal olarak gelen belirli bir hava gerektirir. O açıkça bu modern mitoloji için ilk tercih ancak Ayan ve diğerleri, Hrithik'ten henüz haber alamadılar. Ayan ve filme katılımı konusunda yakında bilinçli bir karar vermesi bekleniyor." dedi. Yapımcılar, Hrithik ile Parvathy rolünü oynamak için Deepika Padukone ile görüşüyorlar.
Hrithik şu anda Vikram Vedha'nın yayınlanması için hazırlanıyor ve ardından Siddharth Aanand'ın yönettiği Fighter'da Deepika Padukone ile birlikte görülecek. Hrithik ayrıca önümüzdeki 4 yıl boyunca çekim günlüklerinde Krrish 4, War 2 ve Ramayana'ya sahip. Şu anda birden fazla rolle uğraşan en yoğun aktörler arasında yer alıyor. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?