Bu İkilinin İlişkisi Doğrulandı Mı?

Bollywood ilişkileriyle ilgili söylentilerin sosyal medyada ve magazin dergilerinde viral hale gelmesi yaygındır, ancak zamanla çoğunun doğru olmadığı ortaya çıkıyor. Son zamanlarda, Gully Boy şöhreti Siddhant Chaturvedi'nin Amitabh Bachchan'ın torunu Navya Naveli Nanda'yı gördüğüne dair birkaç rapor var ve görünüşe göre magazinciler bu özelliklerin doğru olduğuna inanmak için başka nedenler bulmuşlar. İddia edilen çiftin şehirde birlikte görüldüğü bildirildi, ancak Navya sosyal medyada tıklanmak istemediğini açıkça belirtti.
Son birkaç günden beri Siddhant Chaturvedi'nin Navya Naveli Nanda ile bir ilişkisi olduğu hakkında birkaç söylenti var, ancak iki taraf da söylentileri ne doğruladı ne de yalanladı. ETimes'ın yakın tarihli bir raporuna göre, iddia edilen çiftin yakın zamanda Bandra'da bir arada görülmesi, romantik bir ilişki içinde olduklarına dair söylentileri körükledi.
Rapora göre, Siddhant Chaturvedi üreticilerden biriyle bir toplantıya katılırken, Navya Naveli Nanda arabanın arka koltuğunda oturuyordu. Ama Navya eğilip yüzünü gizlemiş. Bu yüzden yine bir kesinlik yok ortada.