Dördüncü Yönetmenlik Filminin Çekimleri Yakında Bitiyor

Aktör-film yapımcısı Ajay Devgn şu anda dördüncü filmini yönetiyor; başrollerde Tabu ve kendisinin oynadığı yüksek oktanlı, güçlü duygusal drama Bholaa. Oyuncu daha önce U, Me Aur Hum, Shivaay ve Runway 34'ü yönetmişti.
Şimdi, başarıyı bir kez daha elinde tutuyor ve fazla söze gerek yok, 20 Ağustos'a kadar dördüncü yönetmenlik filmi Bholaa'nın ana çekimlerini bitirmeye hazırlanıyor. Nisan vizyona giren Runway 34, Devgn'in yayınlanmasından sonra filmi nasıl bu kadar çabuk çekmeyi başardığı sorulmuştu. "Eh, hazırlık daha önce yapılmıştı. Bu sadece kamera arkasına geçip üç sihirli kelimeyi söylemekti: Işıklar, kamera, çekim!"
Bholaa, Tamil gişe rekorları kıran Kaithi'nin yeniden çevrimi. 2019'da piyasaya sürüldü ve Lokesh Kanagaraj tarafından yönetilen bir aksiyon gerilim filmiydi. Orijinal film, bir kaçakçı çetesi tarafından saldırıya uğradığında polisin yardımına gelen Karthi'nin oynadığı bir mahkumun etrafında dönüyor. Karşılığında polis, kızıyla yeniden bir araya gelmesine yardım eder. Film, Narain ve Dheena ile birlikte Karthi tarafından yönetildi. Dream Warrior Pictures adı altında S. R. Prakashbabu ve S. R. Prabhu tarafından, Vivekananda Pictures adı altında Tiruppur Vivek tarafından ortaklaşa üretiliyor.
Ajay Devgn daha önce Nisan 2022'de vizyona giren Runway 34'te görülmüştü. Sırada Indra Kumar'ın Thank God filminde Sidharth Malhotra ve Rakul Preet Singh ile başrol oynayacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?